Spoločnosť GLS je zodpovedná za doručovanie našich zásielok.

Pre všetky objednávky zadané do 10. snažíme sa ich odoslať v ten istý (pracovný) deň a vo väčšine prípadov sú doručené nasledujúci pracovný deň.

Každý, kto vo svojej objednávke uvedie telefónne číslo, dostane správu o stave svojej objednávky. Telefónne číslo slúži aj na urýchlenie komunikácie medzi kuriérom a vami.

Ak sa v čase doručenia nenachádzate na adrese, dostanete do schránky oznámenie so všetkými údajmi na vyzdvihnutie zásielky, kde na vás bude čakať 14 dní. Svoju zásielku môžete tiež presmerovať na vami preferovanú adresu podľa pokynov doručovateľskej služby.

Ak sa vaša objednávka oneskorí, oznámte nám to čo najskôr e-mailom na adresu [email protected] alebo nám zavolajte na číslo 064 288 499.

Poplatok za doručenie:

Doručenie je 2,99 € a pri nákupe nad 30,00 € je zdarma.

Osobná zbierka:

Osobný odber je možný len po predchádzajúcej dohode a zaplatení. V prípade záujmu o odber zavolajte na číslo 064 288 499 alebo pošlite e-mail na adresu [email protected].

Osobná zbierka v Ľubľane:

Ponúkame aj osobný odber v predajni GAPEX na adrese Rožna dolina cesta IX/23a, 1000 Ljubljana. Objednané šnúrky si môžete vyzdvihnúť nasledujúci pracovný deň.